ما در هر کجا و در هر جایی که هستیم ,نیاز به آموزش جهان بینی داریم . من برای اولین بار در کنگره با جهان بینی ورزش آشنا شدم . که هر شخصی , در هر مقامی که قرار دارد . اگر جهان بینی آن را درک نکند و نفهمد حتما در آن سقوط خواهد کرد . کنگره به ما آموزش می دهد که وارد آستانه ی سقوط نشوم. وقتی من با جهان بینی کامل وارد زمین ورزش می شوم . با باخت خود در زمین , عصبی و پرخاشگر نمی شوم . و میدانم که در این باخت حتما باید تجربه کسب کنم تاآموزش بگیرم و در دور بعدی برنده بشوم . اینقدر آقای مهندس و آقای امین زیبا و رسا این آموزش ها را می دهند که در هر جایی , بابدوی ترین انسانها و سخت ترین شرایط زندگی , می توانند با آنها کنار بیایند و راحت آنها را از سر راه خود بردارند. که آقای مهندس به اینها امواج می گویند . که امواج در همه جا وجود دارد , فقط باید همانند غواصها و موج سوارها با آنها رقصیم . ومواظب باشیم که این امواج ما را به اعماق تاریکی فرو نبرد. یکی از نگهدارندهای جسم ما ورزش می باشد . و ما همسفرها باید حتما با ورزش دوست باشیم تا جسمی سالم تر داشته باشیم . بعد از غذای مناسب وسالم , ورزش کردن در سلامتی ما نقش مهمی دارد . زیرا غده هایی در بدن وجود دارند که با فعاللیتهای ورزش شروع به ترشح میکنند . و باعث شادی و شعف در شخص می شود .

مقاله:دراستحکام پایه های مالی وعلمی کنگره ۶۰من چه کردم؟

داستان پند آموز

داستان کوتاه وپند آموز

مقاله ازدواج

مقاله جهان بینی ورزش

ورزش ,بینی ,جهان ,حتما ,آقای ,باشیم ,جهان بینی ,در هر ,که در ,با جهان ,آقای مهندس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایران فیلم rangintor خلاصه کتاب و حل المسائل اقتصاد سنجی گجراتی ostadd فرشگرد هفت موزیک دانلود جدیدترین موزیکها دانلود آهنگ جدید کفسابی در کرج 09197932822 هیئت الزهرا(س)ارومیه ویوا فیلم