ازدواج یعنی از قرار گرفتن دوفرد تنها یک زوج را تشکیل می دهند. یک زوجی که با دو شخصیت و عقاید متفاوت . زمانی که ازواج صورت میگیرد وا قعا مثل همان هندوانه ی در بسته است . ولی زمانی که دونفر در کنار هم هستند باید بتوانند با همه ی هر چه هستند همدیگر را بپذیرند و زندگی شیرینی را باهمدیگر داشته باشند . نباید دو فرد در تلاش این باشند که همدیگر را تغییر دهند . باید در تلاش این باشند که مشترکات همدیگر را پیدا کنند و با همان مشترکات و باهمان خصوصیاتی که فرد دارد بتوانند با یکدیگر کنار بیایند وطعم یک زندگی شیرین را داشته باشند . همیشه هیچ ازدواجی صددرصد باب میل انسان ها در نمی آید . ولی با آموزش های کنگره میتوانیم آن شخصی را با او زندگی میکنیم را با تغییر فکر و اندیشه ی خودمان و همان فرق نگاهی که در وادی چهاردهم در مورد آن صحبت میکند طعم بهترین و زیبا ترین و شیرین ترین زندگی را بچشیم . با فرق نگاه ما میتوانیم بهترین انسانها را به بدترین انسان ها تبدیل کنیم و در کنار آن می توانیم بدترین انسانها را به بهترین انسان ها تبدیل کنیم . پس در هر ازدواجی بیشترین نقش را خود ما داریم , که در زندگی چگونه نقشی داریم . من خودم در زندگی مشترک با مشکلات زیادی مواجه شدم . اما سی دی ف وجودی خیلی به من کمک کرد. که اگر من جنس ف خودم را تغییر دهم , می توانم همجنس ف وجودی خودم را جذب کنم.

مقاله:دراستحکام پایه های مالی وعلمی کنگره ۶۰من چه کردم؟

داستان پند آموز

داستان کوتاه وپند آموز

مقاله ازدواج

مقاله جهان بینی ورزش

زندگی ,باشند ,همدیگر ,تغییر ,ف ,ها ,همدیگر را ,انسان ها ,که در ,در کنار ,را به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی دنیای تلاش هواتو کردم کتابخانه عمومی شهید اسدی مشکین شهر تولد مهربون ترین مرد زمینی زاپاس نظیره setarerkavir نیمه روز